Odwiedziło nas osóbPolskiEnglishDeutsch
Mieczkowski Meble Mieczkowski Meble

P.P.U. Mieczkowski
ul. Bartoszycka 11
11-100 Lidzbark Warmiński
tel./fax: (089) 767-55-84

Mieczkowski Meble
O nas

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej.
Firma MIECZKOWSKI specjalizuje się w produkcji mebli i istnieje od 1980 roku. W ciągu wielu lat swej działalności rozrastała się, nabierała doświadczeń, poznawała i wdrażała nowatorskie technologie. Obecnie produkcja odbywa się na powierzchni 4 000 m2 wyposażonej w nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez wykwalifikowanych pracowników.
Nasze doświadczenie, wykwalifikowana załoga, nowoczesne technologie i materiały oraz precyzyjne i wysoko wydajne maszyny są gwarancją spełnienia wymagań krajowych i zagranicznych norm jakości, jak też zadowoli najbardziej wyszukane gusta.

Produkujemy nie tylko meble z powszechnym przeznaczeniem jak: pokojowe, sypialniane, biurowe, kuchenne czy też użyteczności publicznej, ale również realizujemy indywidualne pomysły klientów w szerokim asortymencie wzorów i bogatej kolorystyce. Meble wykonywane są z płyty wiórowej laminowanej lub okleinowanej folią finish, jak również w drewnie naturalnym w zależności od klasy i potrzeb klienta. Wykorzystujemy także elementy zdobnictwa i uszlachetniania z MDF, ABS i metalu.
Nasz nowoczesny park maszynowy przystosowany jest do produkcji mebli w wysokiej jakości i dużych powtarzalnych seriach.

Dziękujemy, że zechcieliście Państwo odwiedzić nas na naszej stronie internetowej i zapoznać się z naszą ofertą. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu firmowego na terenie zakładu i osobistej oceny części wystawionych tam przykładowych mebli.